درباره نیچرز انلی

نیچرزانلی یکی از پیشگامان نوآور جهانی مکمل های غذایی است .محصولات تغذیه بالینی اختصاصی برای همه گروه های سنی، از جمله زنان و کودکان را ارائه می دهد .مناطق کلیدی درمانی شامل استخوان / مفصل، قلب، گوارشی، دیابت، مراقبت از چشم، زیبایی و سلامت زنان است.

نیچرزانلی در سراسر جهان مورد اعتماد سلامت است. ما در نیچرزانلی فقط مواد خالص، موثر و طبیعی را استفاده می کنیم و آنها را با تحقیقات علمی کنونی ترکیب می کنیم تا فرمول های پیشرفته ای را ایجاد کنند. کیفیت محصول با کنترل کامل بر روی هر مرحله از فرایند تولید از طریق تهیه و بسته بندی تضمین می شود. تمام مراحل تولید مطابق با الزامات GMP است و توسط ISO 14001 ، ISO 22000 ، BRC ،حلال، کوشر ، دولت استرالیا، اداره بهداشت و درمان ، بهداشت کانادا و اداره بهداشت و درمان دانمارک تایید شده است. این فرآیند عاری از فلزات سنگین، قارچ ها یا آلاینده ها را تضمین می کند. ما محصولات سالم را ترویج می دهیم که شیوه زندگی سالم را ارتقا می دهد.

چرا کارتیژن ساشه

فرم‌کریستالی گلوکزامین سولفات

artigen Sachet

طراحی شده برای افراد خاص مانند سالمندان و بزرگسالان با عدم توانایی بلع

۱

به راحتی قابل جذب است ، سهولت در مصرف و داشتن طعم دلپذیر پرتقالی

۲

دوز مصرفی: یک بار در روز

۳

ساشه کارتیژن

توضیحات

تشخیص آرتروز و نقش غضروف در بدن انسان

نکته‌ای که شاید برای همه افراد قابل توجه باشد این است که بطورطبیعی بدن انسان غضروف سازی می‌کند و وظیفه اصلی این غضروف‌ها انعطاف دادن به حرکت مفصلی و جذب شوک‌های وارد شده به مفصل است. بعنوان مثال وزن بدن یک شوک به حساب می‌آید که به مفصل‌ها وارد می‌شود. چه ضربه بخورد و چه ضربه نخورد، تحمل وزن بخاطر وجود غضروف است. به مرور زمان با افزایش سن و تحمل وزن طولانی‌ مدت، غضروف تحلیل می‌رود و باعث بروز یکسری علائم می‌شود. ازجمله این علائم محدودیت حرکت، کاهش انعطاف‌پذیری مفاصل، درد مفاصل، التهاب و تورم و صدای ترق تروق هستند.صدای ترق و تروق که حین راه رفتن در پاها بوجود می آید از علائم اولیه ابتلا به آرتروز است و تقریبا تمام کسانی که بالای ۶۰ سال دارند به نوعی به آرتروز مبتلا هستند. اما این دلیل بر این نیست که تمام این افراد علائم آن را دارند یعنی تا زمانی که به درد و التهاب منجر نشوند ما آرتروز را تشخیص نمی‌دهیم، اکثر افراد برای تشخیص این بیماری به پزشک مراجعه نمی‌کنند که این مسئله می‌تواند در آینده مشکل‌ساز باشد. افرادی که در معرض ابتلا به این بیماری هستند باید درنظر داشته باشند که تغذیه مناسب و راه‌های پیشگیری را رعایت کنند و از ابتلا به بیماری آرتروز می‌توانند تا حد خیلی زیادی جلوگیری کنند.

چطور از بروز آرتروز جلوگیری کنیم؟

در مرحله اول افرادی که سنشان ۴۰ سال به بالاست، باید وزنشان را شدیدا کنترل کنند،چرا‌که بزرگترین دلیل ابتلای افراد به مشکل آرتروز وزن بالاست. غیر از وزن بالا، استفاده بی‌رویه از داروهای ضددرد غیراستروئیدی مثل بروفن می‌تواند در بروز این مشکل دخیل باشد که مصرف بی رویه آن باید متوقف شود. همه اینها به کنار به دلیل افزایش سن در تمام افراد غضروف خود به خود تحلیل می‌رود. علاوه بر این تحلیل غضروفی، بدن دیگر غضروفی را بوجود نمی‌آورد و تولید نمی‌کند که غضروف تحلیل رفته را جایگزین کند

توضیح بیماری

آرتروز چیست؟

آرتروز به معنای ساییدگی مفصل و تخریب سطح مفصلی و بدنبال آن تغییر شکل، درد و محدودیت حرکت در مفصل است

آرتریت  Arthritis به معنای التهاب مفصل است و استئوآرتریت  Osteoarthritis شایع ترین نوع  آرتریت است. در استئوآرتریت مشکل اصلی در غضروف مفصلی است و بعد از مدتی استخوان مفصل هم دچار آسیب میشود. آرتروز  Arthrosis  یک کلمه یونانی به معنای مفصل است ولی به معنای  استئوآرتریت هم بکاربرده میشود. در فارسی بجای کلمات استئوآرتریت و آرتروز از کلمه "ساییدگی مفصل" هم استفاده میشود.

علائم بیماری

درد مفاصل، محدودیت حرکت و کاهش انعطاف‌پذیری مفاصل، التهاب و تورم مفاصل که معمولاً بدون گرما یا تب میباشد، نشت مفصل و صدای ترق و تروق یا صدای ساییده شدن در هنگام حرکت مفاصل.

موارد مصرف

  • کمک به بهبود آرتروز درجه یک
  • بهبود غضروف سازی و ترمیم غضروفی در بیماران مبتلا به آرتروز

دوز مصرف دارو

روزی یک ساشه مصرف نمایید.

برای کمک به درمان این ساشه را به مدت دو تا سه ماه مصرف کنید، این محصول عوارض خاصی ندارد.

عوارض

محصول کارتیژن ساشه عوارض خاصی ندارد.

محصول کارتیژن ساشه در بیماران قلبی و دیابتی منع مصرف ندارد.

پرسشهای متداول

برای استئوآرتریت درجه ۱ و درد مفصلی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی این بسته بندی مخصوص بیماران مبتلا به دیسفاژی (مشکل در بلع) می باشد که خوردن آن راحت است.

روزانه ۱۵۰۰میلی گرم / یک ساشه

معمولا مقدار ۱۵۰۰ میلی گرم گلوکوزامین سولفات برای افرادی که با مشکلات مفاصلی مواجه هستند توصیه میشود. اکثر مطالعات مصرف گلوکوزامین را به مدت حداقل یک ماه برای تاثیر بیشتر توصیه می کنند

بر اساس مطالعه های انجام شده، نتايج حاصل از مصرف کارتیژن نشان داده شده است، پتاسیم استفاده شده در این محصول برخلاف ملح سدیم تاثیری بر فشار خون ندارد.

گلوکوزامین یک مولکول نسبتا ساده حاوی گلوکز با ایمنی بالا است. به صورت طبیعی و شگفت آور در بدن تولید می شود و برای استفاده طولانی مدت کاملاً بی خطر است.

داورهای ضد التهاب غیر استروییدی که مسکن هم هستند باعث ایجاد عوارض جانبی مانند تهوع ،استفراغ و افزایش ترشح اسید معده می شوند . کارتیژن دارای اثر ضد درد بدون عوارض جانبی می باشد

اسید اوریک یک محصول دفعی است که از شکستن پورین ها به وجود می آید . این مواد بطور طبیعی در بدن یافت می شوند و در یکسری غذاها با محتوای پروتیینی بالا مانند گوشت قرمز ،نوشیدنی های حاوی فروکتوز، مخمر و غذاهای دریایی و همچنین در لوبیا، نخود فرنگی ، عدس و اسفناج به میزان بالا وجود دارد .

گلوكزامين از پوسته بيرونی غذاهای دریایی نه گوشت آنها ساخته شده است، بنابراین حاوی پورین نیست. این احتمال وجود ندارد که میزان اسید اوریک را افزایش دهد یا علائم نقرس را تشدید کند. بدون درمان، قسمت های نقرس حاد ممکن است به نقرس مزمن با تخریب سطوح مفصلی و ناهنجاری مفصلی تبدیل شود. بنابراین، گلوکوزامین می تواند به حفاظت از مفاصل کمک کند و قطعا مصرف آن بدون هیچ مشکل و خطری برای بیمار مبتلا به نقرس در نظر گرفته شده است.

فرم تماس

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم