پرسشهای متداول

گلوکوزامین و کندریتین سولفات جزء غضروف طبیعی به حساب میایند. آنها در بدن بلوک های ساختمانی برای غضروف هستند و به نظر می رسد بدن را برای تولید غضروف بیشتر, تحریک کنند.
MSM یک ترکیب طبیعی گوگردی بی بو و بی مزه است که در همه موجودات زنده وجود دارد. گوگرد برای بافت سالم بدن و عملکرد مفصلی مورد نیاز بدن است و خواص ضد التهابی و ضد درد دارد.
برای چندین دهه، گلوکوزامین، کندرویتین و MSM در ترکیب استاندارد برای حمایت از سلامت مفصل در استئوآرتریت درجه II و III بوده است. برای شروع، گلوکوزامین سولفات لازم برای نگهداری غضروف است که مفصل های ما را محافظت می کند و نشان داده شده است که به کاهش درد مفاصل کمک می کند. با این حال، برای درجه بالاتر از استئوآرتریت، مکمل قرص کاندرویتین باعث کاهش درد و افزایش تحرک مفاصل می شود، در حالی که MSM با بالاترین کیفیت در فرمولاسیون کامل سلامت می تواند به کاهش درد و تورم مفصلی کمک کند - بدون آسیب معده در ارتباط با استفاده طولانی مدت از داروهای غیر استروئیدی ضد التهابی .
ترکیب گلوکوزامین، کندروتین و MSM ممکن است در بازسازی غضروف مفصلی، حفظ سلامتی غضروف و کاهش التهاب دردناک مرتبط با فعالیت بدنی کمک کند. اگر با درد مفاصل مبارزه می کنید، این مواد مغذی ممکن است به آسایش طبیعی کمک کنند. اگر ناراحتی ناشی از درد مفصلی را تجربه می کنید از جمله:
  • درد مفصل زانو
  • درد ارنج و مچ دست
  • درد مفصل انگشتی
  • ناراحتی و درد ناشی از هیپ
  • دیگر درد مفصلی / غضروف ناشی از ورزش
این ترکیب یکی از معروف ترین تحقیقات است که نشان می دهد حفاظت مشترک سه جانبه عمل می کند. این محصول قدرتمند به شما حفاظت جامع می دهد گلوکوزامین نه تنها نشان دهنده کمک به تحریک رشد غضروف های جدید است، بلکه همچنین کندرویتین به حفظ هیدراتاسیون و روانکاری ارزشمند کمک می کند، در حالی که MSM موجب تقویت التهاب و پشتیبانی از درد می شود.
خرید محصول