درباره نیچرز انلی

نیچرزانلی یکی از پیشگامان نوآور جهانی مکمل های غذایی است .محصولات تغذیه بالینی اختصاصی برای همه گروه های سنی، از جمله زنان و کودکان را ارائه می دهد .مناطق کلیدی درمانی شامل استخوان / مفصل، قلب، گوارشی، دیابت، مراقبت از چشم، زیبایی و سلامت زنان است.

نیچرزانلی در سراسر جهان مورد اعتماد سلامت است. ما در نیچرزانلی فقط مواد خالص، موثر و طبیعی را استفاده می کنیم و آنها را با تحقیقات علمی کنونی ترکیب می کنیم تا فرمول های پیشرفته ای را ایجاد کنند. کیفیت محصول با کنترل کامل بر روی هر مرحله از فرایند تولید از طریق تهیه و بسته بندی تضمین می شود. تمام مراحل تولید مطابق با الزامات GMP است و توسط ISO 14001 ، ISO 22000 ، BRC ،حلال، کوشر ، دولت استرالیا، اداره بهداشت و درمان ، بهداشت کانادا و اداره بهداشت و درمان دانمارک تایید شده است. این فرآیند عاری از فلزات سنگین، قارچ ها یا آلاینده ها را تضمین می کند. ما محصولات سالم را ترویج می دهیم که شیوه زندگی سالم را ارتقا می دهد.

کارتیژن فورت

فرمول پیشرفته برای سلامت مفصل

Cartigen forte Tablets Pioneer brand in Iran market

ترکیب موثر گلوکزامین کریستال شده، کندرویتین و متیل سولفونیل متان با ویتامین دی-۳ برای درمان طولانی مدت استئوآرتریت

۱

ترکیب بی نظیر و منحصر به فرد ویتامین ها و مواد معدنی, باعث تقویت و افزایش خواص آنتی اکسیدانی شده و درنتیجه پیشرفت بیماری را به حداقل می رسانند.

۲

به دلیل ترکیب منحصر به فرد پیشرفت بیماری ها را به حداقل می رساند و تحرک و انعطاف پذیری مفصل را بهبود می بخشد.

۳

کارتیژن فورت

توضیحات

تشخیص آرتروز و نقش غضروف در بدن انسان

نکته‌ای که شاید برای همه افراد قابل توجه باشد این است که به‌طور عادی بدن غضروف‌سازی می‌کند و وظیفه اصلی این غضروف‌ها انعطاف دادن به حرکت مفصلی و جذب شوک‌های وارد شده به مفصل است. به‌عنوان مثال وزن بدن یک شوک به حساب می‌آید که به مفصل‌ها وارد می‌شود. چه ضربه بخورد و چه ضربه نخورد، تحمل وزن بخاطر وجود غضروف است. به مرور زمان و افزایش سن و تحمل وزن طولانی‌ مدت غضروف تحلیل می‌رود و باعث بروز یکسری علائم می‌شود. از جمله این علائم محدودیت حرکت، کاهش انعطاف‌پذیری مفاصل، درد مفاصل، التهاب و تورم و صدای ترق تروق هستند. صدای ترق و تروق که حین راه رفتن در پاها بوجود می‌آید از علائم اولیه ابتلا به آرتروز است و تقریبا تمام کسانی که بالای 60 سال دارند به نوعی به آرتروز مبتلا هستند. اما این دلیل بر این نیست که تمام این افراد علائم آن را دارند یعنی تا زمانی که به درد و التهاب منجر نشوند ما آرتروز را تشخیص نمی‌دهیم، اکثرا افراد برای تشخیص این بیماری به پزشک مراجعه نمی‌کنند که این مسئله می‌تواند در آینده مشکل‌سازباشد.

چطور از بروز آرتروز جلوگیری کنیم؟

در مرحله اول افرادی که سنشان ۴۰ سال به بالاست، باید وزنشان را شدیدا کنترل کنند،چرا‌که بزرگترین دلیل ابتلای افراد به مشکل آرتروز وزن بالاست. غیر از وزن بالا، استفاده بی‌رویه از داروهای ضددرد غیراستروئیدی مثل بروفن می‌تواند در بروز این مشکل دخیل باشد که مصرف بی رویه آن باید متوقف شود.

کارتیژن فورت محصولی است که حاوی ترکیباتی ضروری برای کمک به درمان آرتروز و پیشگیری از حادتر شدن شرایط بیماری تاثیر بسزایی دارد.

 

در ادامه به ترکیبات محصول و فواید آنها در تسریع بهبودی در بیماری را توضیح میدهیم.

توضیح بیماری

آرتروز به معنای ساییدگی مفصل و تخریب سطح مفصلی و بدنبال آن تغییر شکل، درد و محدودیت حرکت در مفصل است

آرتریت Arthritis به معنای التهاب مفصل است و استئوآرتریت Osteoarthritis شایع ترین نوع آرتریت است. در استئوآرتریت مشکل اصلی در غضروف مفصلی است و بعد از مدتی استخوان مفصل هم دچار آسیب میشود. آرتروز Arthrosis یک کلمه یونانی به معنای مفصل است ولی به معنای استئوآرتریت هم بکاربرده میشود. در فارسی بجای کلمات استئوآرتریت و آرتروز از کلمه "ساییدگی مفصل" هم استفاده میشود.

علائم بیماری

درد مفاصل، محدودیت حرکت و کاهش انعطاف‌پذیری مفاصل، التهاب و تورم مفاصل که معمولاً بدون گرما یا تب میباشد ، خروج مایع بین مفصلی و صدای ترق و تروق یا صدای ساییده شدن با حرکت مفصل همراه است.

مواد تشکیل دهنده

 • گلوکزامین سولفات- پتاسیم کلراید۲ (معادل گلوکزامین سولفات)
 • کندرویتین سولفات سدیم
 • متیل سولفونیل متان
 • ویتامین دی۳ (کله کسیفرول)
 • روی (سولفات منوهیدرات)
 • منگنز (سولفات)
 • کرمیوم ( پیکولینت )
 • بورون (سدیم بورات)
 • مس (سولفات پنتاهیدرات)
 • ویتامین ای ( آلفا- توکوفرول )
 • ویتامین ث (اسید اسکوربیک)
 • سلنیوم (سلنیت سدیم)

موارد مصرف

 • آرتروز پیشرفته
 • کمک به بهبود استئوآرتریت درجه ۲ و ۳
 • کمک به درمان آرتروز
 • بهبود غضروف سازی و ترمیم غضروفی در بیماران مبتلا به آرتروز
 • کمک به پیشگیری از ساییدگی مفاصل و کاهش قابل توجه روند پیشرفت بیماری
 • بازگرداندن ترمیم سلولی مخصوصا در غضروف
 • کاهش قابل توجه نیاز به استفاده از مسکن ها
 • بدون عوارض جانبی (که اکثرا در مسکن ها دیده میشود) به دلیل روش درمان طبیعی

گلوکزآمین سولفات کریستال شده، مرغوب ترین و موثرترین نوع گلوکز آمین به کار برده در محصول کارتیژن فورت میباشد. کارتیژن فورت محصولی فوق العاده حاوی تمامی مواد مورد نیاز بدن برای کمک به درمان آرتروز و همینطور کاهش درد و التهاب ناشی از آن می باشد.

برای راه های کمک به پیشگیری از ابتلا به این بیماری به کارتیژن مکس مراجعه نمایید.

میزان مصرف

روزانه یک تا دو قرص به مدت حداقل دو ماه.

برای بهبودی سلامت مفاصل، بهبود درد و التهاب و همچنین بازگرداندن سلامت غضروفی استفاده از این محصول به طور متداول توصیه می گردد.

عوارض

این محصول عوارض خواصی ندارد .

پرسشهای متداول

گلوکوزامین و کندریتین سولفات جزء غضروف طبیعی به حساب میایند. آنها در بدن بلوک های ساختمانی برای غضروف هستند و به نظر می رسد بدن را برای تولید غضروف بیشتر, تحریک می کنند.

MSM یک ترکیب طبیعی گوگردی بی بو و بی مزه است که در بدن تمامی موجودات زنده وجود دارد. گوگرد برای داشتن بافت سالم و عملکرد درست مفصلی مورد نیاز بدن است و خواص ضد التهابی و ضد درد دارد.

برای چندین دهه، گلوکوزامین، کندرویتین و MSM ، به عنوان یک ترکیب استاندارد جهت حفظ سلامت مفاصل در بیماری استئوآرتریت نوع دو و سه بوده است. در نوع خفیف گلوکوزامین سولفات باعث نگهداری غضروف و مفاصل می شود و کمک شایانی به کاهش درد در مفاصل می نماید . در افراد مبتلا به نوع شدید استئوآرتریت افزودن مکمل کندرویتین و MSM در کنار گلوکزامین باعث کاهش درد و کمک به افزایش حرکت مفاصل می شود. بنابراین با داشتن یک فرمولاسیون کامل می توان به کاهش درد و تورم مفصل و حفظ سلامت آن کمک نمود. همچنین این فرمولاسیون باعث کاهش نیاز به مصرف طولانی مدت داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی و در نتیجه کاهش آسیب های بعدی می گردد.

ترکیب گلوکوزامین، کندروتین و MSM در بازسازی غضروف های مفصلی، حفظ سلامت غضروف ها و کاهش التهاب دردناک مرتبط با فعالیت بدنی کمک می کند. اگر ناراحتی ناشی از درد مفصلی از جمله:

 • درد مفصل زانو
 • درد ارنج و مچ دست
 • درد مفصل انگشتی
 • ناراحتی و درد ناشی از لگن
 • دیگر دردهای مفصلی وغضروف ناشی از ورزش 

را تجربه می کنید، مصرف این ترکیب می تواند به بهبود این دردها کمک کند.

با توجه به اينكه با افزايش سن سنتز پروتئوگليكان و گليكوزامينوگليكان ها كاهش مي يابد ، استفاده از تركيب كارتيژن ميتواند از كاهش سنتز پروتئوگليكان و گليكوزامينوگليكان جلوگيري نمايد. اين محصول همچنين باعث افزايش سنتز هيالورونات و كلاژن تيپ دو ميشود . در عين حال داراي خاصيت ضدالتهاب و آنتي اكسيدان است و در نهايت از شكستن غضروف و التهاب مفصل پيشگيري مي نمايد.

فرم تماس

ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم